Maintenance (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Mode
ml: മോഡ്
