Maintenance (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Mode
mn: Горим
