Maintenance (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Message
my: သတင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: About
my: အကြောင်း

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Site under maintenance
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် ပြင်ဆင်နေပါတယ်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
