Maintenance (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Schedule
oc: Planning

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Mode
oc: Mòde

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Clean
oc: Escafar

en: hour(s)
oc: ora(s)

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: About
oc: A prepaus

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Site under maintenance
oc: Site en mantenença

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas

en: No HTML tags allowed.
oc: Cap de balisa HTML pas autorizada.
