Maintenance (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Message
ps: پيغام

en: URL
ps: پته (URL)

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: About
ps: په اړه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
