Maintenance (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Schedule
sk: Plán

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Mode
sk: Režim

en: Clean
sk: Čistá

en: hour(s)
sk: hodina(y)

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: About
sk: Informácie o

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: IP addresses
sk: IP adresy

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Site under maintenance
sk: Stránka v režime údržby

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: No HTML tags allowed.
sk: Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
