Maintenance (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: URL
sq: Adresa URL

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Mode
sq: Mënyrë

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
