Maintenance (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Message
te: సందేశం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: About
te: గురించి

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Site under maintenance
te: సైటు మరమ్మత్తులో ఉంది
