Maintenance (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Mode
th: รูปแบบ

en: hour(s)
th: ชั่วโมง

en: day(s)
th: วัน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด

en: Site under maintenance
th: เว็บกำลังอยู่ระหว่างบำรุงรักษา

en: Restricted to certain pages
th: จำกัดให้เฉพาะบางหน้า
