Maintenance (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: URL
ug: ئادرېس

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Mode
ug: مودېل

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Maintenance
ug: ئاسراش

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
