Maintenance (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: Schedule
uk: Розклад

en: URL
uk: URL-адреса

en: Frequently Asked Questions
uk: Часті питання

en: Visibility
uk: Видимість

en: Mode
uk: Режим

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Clean
uk: Очистити

en: minute(s)
uk: хвилини

en: hour(s)
uk: година(години)

en: day(s)
uk: день(дні)

en: About
uk: Про модуль

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: IP addresses
uk: IP-адреси

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: Start time
uk: Початковий час

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Site under maintenance
uk: Сайт на обслуговуванні

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: No HTML tags allowed.
uk: Не дозволено жодних HTML теґів.

en: End time
uk: Кінцевий час

en: HTTP status code
uk: Код стану HTTP

en: Visibility Conditions
uk: Умови видимості

en: Plain text message
uk: Повідомлення простим текстом

en: Schedule enabled
uk: Розклад увімкнено
