Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Save
eo: Konservu

en: Active
eo: Aktiva

en: Custom
eo: Propra
