Maintenance Windows (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Save
my: သိမ်းပါ
