Maintenance Windows (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Save
ca: Desa

en: Active
ca: Actiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Maintenance mode
ca: Mode de manteniment
