Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Active
fr: Actif

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Maintenance mode
fr: Mode maintenance
