Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Active
lv: Aktīvs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Maintenance mode
lv: Apkopes režīms
