Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Save
ru: Сохранить

en: Active
ru: Активно

en: Custom
ru: Собственная

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Maintenance mode
ru: Режим обслуживания
