Maintenance Windows (1.0.0-rc3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Save
th: บันทึก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Maintenance mode
th: โหมดบำรุงรักษา
