Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: more
et: veel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: Apply
et: Rakenda

en: Reply
et: Vasta

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Posted in
et: Postitatud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Author uid
et: Autori uid

en: Find and manage comments.
et: Leia ja halda kommentaare.

en: The approved comments listing.
et: Heaks kiidetud kommentaaride nimekiri.
