Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: Subject
fr: Objet

en: more
fr: plus

en: Comments
fr: Commentaires

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Updated
fr: Mis à jour

en: All
fr: Tout

en: Published
fr: Publié

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: author
fr: auteur

en: Published comments
fr: Commentaires publiés

en: Apply
fr: Appliquer

en: Reply
fr: Répondre

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Posted in
fr: Posté sur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Author uid
fr: uid de l'auteur

en: Find and manage comments.
fr: Trouver et gérer les commentaires.

en: The approved comments listing.
fr: La liste des commentaires approuvés.
