Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: more
fy: mear

en: Comments
fy: Reaksjes

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
