Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: more
gl: máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Updated
gl: Actualizado

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: author
gl: autor

en: Published comments
gl: Comentarios publicados

en: Apply
gl: Aplicar

en: Reply
gl: Responder

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Author uid
gl: Uid do autor
