Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: more
hr: više

en: Comments
hr: Komentari

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Updated
hr: Osvježeno

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Published comments
hr: Objavljeni komentari

en: Apply
hr: Primjeni

en: Reply
hr: Odgovor

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Posted in
hr: Objavljeno u

en: Asc
hr: Uzlazno
