Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: more
lt: daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Reply
lt: Atsakyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
