Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
