Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: more
ps: نور

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Action
ps: چار

en: Name
ps: نوم

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Published comments
ps: خپرې شوې څرګندونې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Reply
ps: ځواب

en: - All -
ps: - ټول -

en: Author uid
ps: ليكوال uid
