Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Subject
pt: Assunto

en: more
pt: mais

en: Comments
pt: Comentários

en: Action
pt: Ação

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: Updated
pt: Atualizado

en: All
pt: Todos

en: Published
pt: Publicado

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: author
pt: autor

en: Published comments
pt: Comentários publicados

en: Apply
pt: Aplicar

en: Reply
pt: Responder

en: « first
pt: « primeira

en: last »
pt: última »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Posted in
pt: Colocado em

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Master
pt: Principal

en: Author uid
pt: uid do autor

en: Find and manage comments.
pt: Encontrar e gerir comentários.

en: The approved comments listing.
pt: A Lista de comentários aprovados.
