Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: more
ru: ещё

en: Comments
ru: Комментарии

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Updated
ru: Обновлено

en: All
ru: Все

en: Published
ru: Опубликовано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: author
ru: автор

en: Published comments
ru: Опубликованные комментарии

en: Apply
ru: Применить

en: Reply
ru: Ответить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Posted in
ru: Опубликовано

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Author uid
ru: UID Автора

en: Find and manage comments.
ru: Найти и управлять комментариями.

en: The approved comments listing.
ru: Список утверждённых комментариев.
