Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
