Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: more
sl: več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Published comments
sl: Objavljeni komentarji

en: Reply
sl: Odgovori

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Posted in
sl: Objavljeno v
