Manage comments on own content (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Published comments
ug: ئېلان قىلىنغان ئىنكاسلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Reply
ug: جاۋاب

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
