Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: more
af: meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: Reply
af: Beantwoord

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Posted in
af: Gepos in

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
