Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: more
be: болей

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Updated
be: Абноўлена

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Published comments
be: Апублікаванае

en: Apply
be: Ужыць

en: Reply
be: Адказ

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Posted in
be: Размешчаны ў

en: Find and manage comments.
be: Шукаць і правіць каментары.
