Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (29 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: more
es: más

en: Comments
es: Comentarios

en: Action
es: Acción

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Updated
es: Actualizado

en: All
es: Todo(s)

en: Published
es: Publicado

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: author
es: autor

en: Published comments
es: Comentarios publicados

en: Apply
es: Aplicar

en: Reply
es: Respuesta

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Posted in
es: Enviado en

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster

en: Author uid
es: Uid del autor

en: Find and manage comments.
es: Buscar y gestionar comentarios.

en: The approved comments listing.
es: La lista de comentarios aprobados.
