Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: more
ht: plis

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
