Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Name
hy: Անուն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: Published comments
hy: Հրապարակված մեկաբանություններ

en: Reply
hy: Պատասխան

en: « first
hy: « առաջինը
