Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: more
jv: pepaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Updated
jv: Wis anyar

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Published comments
jv: Komèntar sing dipacak

en: Reply
jv: Balesan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Posted in
jv: Dikirim nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
