Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: more
mr: आणखी

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Published comments
mr: प्रकाशित प्रतिक्रिया

en: Reply
mr: प्रतिसाद

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
