Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: more
sr: још

en: Action
sr: Акција

en: Name
sr: Име

en: Sort by
sr: Сортирај по
