Manage comments on own content (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: more
sv: mer

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: All
sv: Alla

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: author
sv: författare

en: Published comments
sv: Publicerade kommentarer

en: Apply
sv: Applicera

en: Reply
sv: Besvara

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Posted in
sv: Inlagt i

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Author uid
sv: UID för författare

en: Find and manage comments.
sv: Hitta och hantera kommentarer.

en: The approved comments listing.
sv: Listan över godkända kommentarer.
