Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: more
da: mere

en: Comments
da: Kommentarer

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Updated
da: Opdateret

en: All
da: Alle

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: author
da: forfatter

en: Published comments
da: Udgivne kommentarer

en: Apply
da: Udfør

en: Reply
da: Svar

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Posted in
da: Indsendt til

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: No comments available
da: Ingen tilgængelige kommentarer

en: Asc
da: Stigende

en: Author uid
da: Forfatter uid

en: Find and manage comments.
da: Find og administrér kommentarer.

en: The approved comments listing.
da: Liste over godkendte kommentarer.
