Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: more
hu: tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Updated
hu: Frissítve

en: All
hu: Mind

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: author
hu: szerző

en: Published comments
hu: Közzétett hozzászólások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Reply
hu: Válasz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Author uid
hu: Szerző egyedi azonosítója

en: Find and manage comments.
hu: Hozzászólások keresése és kezelése.

en: The approved comments listing.
hu: Az elfogadott hozzászólások listája.
