Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Published comments
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ​មតិយោបល់

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Posted in
km: បាន​ប្រកាស​ក្នុង
