Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
