Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Comments
mg: Heviteny
