Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: more
my: ပို၍

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: Published comments
my: ထုတ်ပြန်ပြီး မှတ်ချက်များ

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
