Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: more
nl: meer

en: Comments
nl: Reacties

en: Action
nl: Actie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: author
nl: auteur

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: Apply
nl: Toepassen

en: Reply
nl: Reageren

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Author uid
nl: Auteur-uid

en: Find and manage comments.
nl: Zoek en beheer reacties.

en: The approved comments listing.
nl: Lijst met goedgekeurde reacties.
