Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: more
sk: viac

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: Name
sk: Názov

en: Updated
sk: Aktualizované

en: All
sk: Všetky

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: author
sk: autor

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: Apply
sk: Použiť

en: Reply
sk: Odpovedať

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Find and manage comments.
sk: Nájsť a spravovať komentáre.
