Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: more
ta: மேலும்

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
