Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: more
ca: més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Updated
ca: Actualitzat

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: author
ca: autor

en: Published comments
ca: Comentaris publicats

en: Apply
ca: Aplica

en: Reply
ca: Respon

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Posted in
ca: Publicat a

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Author uid
ca: Identificador (UID) de l'autor

en: Find and manage comments.
ca: Cerqueu i gestioneu els comentaris.

en: The approved comments listing.
ca: La llista de comentaris aprovats.
